Keramický multifunkční závěs model č.1 může sloužit nejen jako pítko pro ptáky a hmyz, ale také jako otevřené krmítko či mísa na cokoli přírodního, důležitého, pěkného. Můžete ho naplnit přírodninami, mechem, jablíčky, kamínky, vodou. Závěs je ručně točený a glazovaný. Visí na konopném laně. Je opatřen odtokovou dírkou, kterou můžete uzavřít korkovým špuntem pokud chceme závěs použít jako pítko. Závěs je možné pověsit kdekoli na zahradě, na větvi stromu, na pergole či na terase nebo balkóně a může se tak stát skvělým parťákem k našemu ptačímu krmítku.

Závěs je ruční práce a proto vás upozorňujeme, že jeho tvar se může mírně odchylovat od tvaru výrobku, který vidíte v naší fotogalerii.

Pokud budete závěs používat jako krmítko, tak nezapomeňte, že čistota ptačího krmítka je důležitá! Krmítko můžete umývat horkou vodou a kartáčem a udržovat ho tak čisté. Tím zamezíte přenášení ptačích nemocí mezi jeho návštěvníky. Ornitologové doporučují krmítko vyčistit a umýt alespoň jednou za měsíc.

Hmotnost 3 kg
Glazura

Akvamarínová modř, Brčálově zelená, Bronzová s odlesky dozlatova, Fialová Very Peri, Matná kovová s měnícími se odlesky, Ohnivě oranžová s vysokým leskem, Pampeliškově žlutá lesklá, Sněhově bílá s nádechem perleti, Světle zelená se zlatavými výkvěty, Sytě červená s vysokým leskem