Keramický multifunkční závěs model č.2 je tvarově podobný již známému keramickému krmítku, jen je hlubší a je tak vhodný pro použití jako pítko pro ptáky či jako otevřené krmítko třeba i pro veverky. I tento designový kousek můžete naplnit přírodninami, mechem, jablíčky, kamínky. Závěs je ručně točený a glazovaný a je zavěšen na konopném laně.Závěs je možné pověsit kdekoli na zahradě, na větvi stromu, na pergole či na terase nebo balkóně a může se tak stát skvělým parťákem k našemu ptačímu krmítku. Čistý jednoduchý design, povrchové úpravy luxusními, efektizujícími glazurami a funkční tvar – to vše dodává tomuto keramickému modelu na jeho jedinečnosti.

Závěs je ruční práce a proto vás upozorňujeme, že jeho tvar se může mírně odchylovat od tvaru výrobku, který vidíte v naší fotogalerii.

Pokud budete závěs používat jako krmítko, tak nezapomeňte, že čistota ptačího krmítka je důležitá! Krmítko můžete umývat horkou vodou a kartáčem a udržovat ho tak čisté. Tím zamezíte přenášení ptačích nemocí mezi jeho návštěvníky. Ornitologové doporučují krmítko vyčistit a umýt alespoň jednou za měsíc.

Hmotnost 3 kg
Glazura

Akvamarínová modř, Brčálově zelená, Bronzová s odlesky dozlatova, Fialová Very Peri, Matná kovová s měnícími se odlesky, Ohnivě oranžová s vysokým leskem, Pampeliškově žlutá lesklá, Sněhově bílá s nádechem perleti, Světle zelená se zlatavými výkvěty, Sytě červená s vysokým leskem